ANTİKA Elektronik ve Sanayi Üretim Teknolojileri

Antika Elektronik, 1999 yılının sonlarına doğru kurulan, adından da anlaşılacağı üzere atık su kanallarıyla ilgili her konuda profesyonel çözümler sunmayı hedef edinen bir firmadır.

Kanal kontrol kameraları, bunları taşıyıcı robotları ve kumanda sistemlerini imal edip tüm dünyada satışa sunan Alman RICO firmasının Türkiye'deki tek temsilcisiyiz. Bu ürünlerin sadece satışını değil, satış sonrası servisi ve kullanıcı operatörlerin eğitilmesi görevlerini de yerine getiriyoruz. Bu ürünlerle ilgili her konuda hizmet sunabiliyor olmaktan ayrıca gurur duyuyoruz.

Aynı şekilde Almanya'dan HUGO FRAUENHOF firmasının da Türkiye'deki tek temsilcisiyiz. HUGO FRAUENHOF atık su kanallarının bakım onarım işlemlerinde gerek duyulan her türlü ürünü stoklarında bulundurup, Avrupa çapında satışını yapan bir firmadır. HUGO FRAUENHOF firmasının Türkiye'deki tek temsilcisi olmak, kanal yıkama hortumları üreticisi olarak tüm dünya da tanınan TRELLEBORG, PARKER, SEMPERİT firmalarının ürünlerini de stoklarımızda bulundurma olanağını sağlıyor. Aynı şekilde yıkama hortumu başlıkları ( nozullar ) ve aksesuarları konusunda da BRENDLE, ENZ gibi firmaların da ürünlerini sunabilmekteyiz. Bütün bunların yanında kanal onarım ürünleri, tıkama balonları, sanayi hortumları, bağlantı elemanları ve iş güvenliği donanımlarını da siz profesyonel müşterilerimize gururla sunuyoruz.

Siz profesyonel müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği daha bir çok ürünleri de stoklarımıza katacağız. Avrupanın en iyi marka ürünlerini satıp, profesyonelce satış sonrası hizmet sunuyoruz. İstendiğinde danışmanlık hizmeti verip, personel eğitimi görevini de yerine getiriyoruz. Kısacası kanal bakım, onarım hizmeti yapan firmaların ihtiyaçları olan her konuda profesyonel bir hizmet veriyoruz.

 
Çözüm Ortaklarımız
 
  Askew  
  Autocrib  
  Pettit  
   
   
   
 
 
 
     
 
Tüm Hakları Saklıdır
English Ana Sayfa E-Mail EnglishAna Sayfa